PAF den druhý: Lawrenc Lek, Vienna Calling, Soda Plains etc

Druhý den PAFu čeká návštěvníky 24 programových bloků. Zásadní bude už první projekce v 10:30, kdy bude ve Filmovém sále promítnutý film Sinofuturismus (1839–2046 AD) experimentálního filmaře Lawrence Leka, následovat bude mj. přednáška o čarodějnicích v populární kultuře, pokračování ordinace virtuální terapie Dr.Mozek, evropská premiéra filmu Svět zítřka II. hvězdy nezávislé americké animace Dona Hertzfelda, koncert ostravských radikálů I Love 69 Popgejů nebo set berlínského producenta Dj Heroina v Kapli Božího Těla. 


Programový rozpis na celý den najdete níže, přehledné programové schéma v sekci Program, kompletní anotace v online nebo tištěné verzi katalogu. 

 

 

FRIDAY 8 Dec

10:30  am| FA | Sinofuturism (18392046 AD) | dir. Lawrence Lek | UK | 2016 | 60′ | screening, introduction – Martin Mazanec | Abrakadabra

11 am–2 pm | XY-1 | Vendula Bělochová, Jan Tomšů: Veduty | installation, performance | Abrakadabra

12 pm | T | Krátký film | CZ | 2017 | 45′ | screening, introduction – Pavel Ryška, Jiří Havlíček | Aport animace

12 pm | AGD | Camille Laurelli (FR): Abracadabra | presentation, workshop | Abrakadabra

1 pm | FA | Charlotte Procter (UK): Cinenova | screening, presentation | Jiné vize

1 pm | CH | Witches in Animated Film and Pop Culture | lecture  Eliška Děcká | Abrakadabra

1–4 pm | AG | Jonáš Strouhal: Dr. Brain | installation, performance | Abrakadabra

2 pm | CH | Animasophy and Estonian Animation I | book launch, lecture – Kamila Boháčková, Jan Heller | Aport animace

3 pm | FA | Daniel Rourke (UK): #Additivism | presentation | Abrakadabra

3 pm | CCC | Erica Magrey (US): Troubadour | screening, introduction Marie Meixnerová | Abrakadabra(h)

3:30 am – 8 pm | MCC | Marek Delong, Anna Slama: Sugar Hunter’s Feast | installation | Abrakadabra

4–7 pm | XY-1 | Vendula Bělochová, Jan Tomšů: Veduty | installation, performance | Abrakadabra

4:30 pm | T | Bio / Brain Hacking: We Never Had Control? | lecture – Dita Malečková | Abrakadabra

4:30 pm | MC | World of Tomorrow I; World of Tomorrow II | r. Don Hertzfeldt | US | 2015, 2017 | 17′, 23′ | screening, introduction – Martin Búřil | Abrakadabra

5–8 pm | AG | Jonáš Strouhal: Dr. Brain | installation, performance | Abrakadabra

5:30 pm | MC | Vienna Calling | r. Petr Šprincl | CZ | 2017 | 67| screenig, introduction – Petr Šprincl, hosté | Abrakadabra

6 pm | CH | Monica Masucci (IT): Bergamo Film Meeting: Kino Club | screening, presentation | Aport animace

6:30 pm | CV |  AniScreen in the Vertigo Club | screening, introduction – Eliška Děcká | Aport animace

7 pm | FA | Shana Moulton (US): The line where your appearance flips over into reality | presentation | Abrakadabra

7 pm | T | DiStO 02: Divadlo statického objektu | performance | Abrakadabra

8 pm | CV | I love 69 Popgejů | concert | Abrakadabra

8:30 pm | CCC | Jiří Suchánek: Atomtone | AV performance | Abrakadabra

9 pm | FA | Other Visions CZ 2017 | competition screening, introduction – Nela Klajbanová, Michal Novotný | Jiné vize

9:30 pm | CCC | DJ Heroin (DE) | concert | Abrakadabra

10:30 pm | T | Soda Plains (UK/DE) | AV performance | Abrakadabra

11:30 pm | T | Adam Matej, Jonatán Pastirčák (SK): Decay | AV performance | Abrakadabra

11:30 pm | CCC | Hudson Valley Ruins | r. Jacky Connolly | US | 2016 | 30′ | screening | Abrakadabra

12 am | FA | The Sorcerer’s Apprentice / Teeny-Tiny and the Witch Woman | screening, introduction – Jiří Neděla | Abrakadabra

12 am | CTT | Blazing Bullets | DJ set


PAF — Přehlídka filmové animace a současného umění  |  info@pifpaf.cz  |  www.pifpaf.cz  |  +420 732 475 173
PAF, z.s.  |  Wurmova 7, 779 00 Olomouc  |  IČO: 266 10 892  |  DIČ: CZ266 10 892

Aktivity PAFu v roce 2017 podpořili: Ministerstvo kultury České republiky, Státní fond kinematografie, Statutární město Olomouc, Olomoucký kraj a International Visegrad Fund.
© 2001 — 2017 PAF | webdesign: www.rostanetek.cz | admin