PAF Olomouc 2017
ABRACADABRA
7. — 10. 12. 

První část programu zveřejněna a akreditace jsou spuštěny.

Tématem 16. ročníku Přehlídky filmové animace a současného umění a leitmotivem jejího programu je magické zaříkávadlo „abracadabra", jež odkazuje nejen k historickým experimentům na poli pohyblivého obrazu či k možnostem jejich analogové a digitální manipulace, ale i k rituálům jejich zprostředkování za různých prostorových či časových podmínek. Čtyřdenní událost nabídne divákům rozvětvenou siť desítek instalací, projekcí, přednášek a performancí — od Mélièse k virtuální realitě, z kinosálu do klubu.

Další jména letošního PAFu a jednodenní akreditace

Další jména letošního PAFu a jednodenní akreditace

Ordinace virtuální terapie Dr. Mozek, celovečerní film Clemense von Wedemeyera, radikální klubový environment kolektivu BCAA a premiéra projektu Decay. Program prosincového PAF Olomouc 2017 je téměř kompletní, jednodenní akreditace jsou ode dneška v prodeji.

Detail

Letošní PAF Mix namíchal Dzurillah

Letošní PAF Mix namíchal Dzurillah

Každoroční festivalový podcast letos připravil radikální zvukový kurátor Dzurillah. Do své 45-minutové selekce zahrnul mj. Soda Plains, BCAA, 0comeups, Olivera Coatesa, Ink Midget nebo Lawrence Leka. Mix lze streamovat zde, tracklist najdete na našem SoundCloudu.

Detail

Spustili jsme předprodej na letošní PAF

Spustili jsme předprodej na letošní PAF

Dnes jsme společně s naším novým festivalovým webem spustili předprodej první vlny festivalových akreditací za nejnižší cenu. Oproti minulým ročníkům je nákup daleko jednodušší, přehlednější a nově je možná platba kreditní kartou.  Více v sekci Akreditace.

Detail

Novinky

PAF — Přehlídka filmové animace a současného umění  |  info@pifpaf.cz  |  www.pifpaf.cz  |  +420 732 475 173
PAF, z.s.  |  Wurmova 7, 779 00 Olomouc  |  IČO: 266 10 892  |  DIČ: CZ266 10 892

Aktivity PAFu v roce 2017 podpořili: Ministerstvo kultury České republiky, Státní fond kinematografie, Statutární město Olomouc, Olomoucký kraj a International Visegrad Fund.
© 2001 — 2017 PAF | webdesign: www.rostanetek.cz | admin